TESLİMAT

MK10LINE sisteminde teslimat süreci, müşterinin ilgili hizmetin sayfasında belirtilen seçenekleri belirlenmesinden sonra Sipariş Oluştur butonuna tıklayarak siparişi sisteme kaydetmesiyle başlar.
Müşteri, oluşturduğu siparişi Hizmetlerim sayfasından görebilir. Sipariş ilk oluşturulduğunda Ödeme Bekliyor durumundadır.
Hizmet için oluşan bakiyenin ödenmesinden sonra (bakiye veya kredi kartı ile ödeme kullanarak) siparişin durumu Onaylandı ya dönerek siparişin Onay Tarihi ve Bitiş Tarihi sisteme işlenir.
Bitiş Tarihi Onay Tarihi üzerine hizmetin belirtilen teslimat süresi eklenerek oluşan tarihtir.
Bu aşamadan sonra siparişiniz hazırlanarak sisteme yüklenir. Yüklenen dosyayı Hizmetlerim sayfasından ilgili siparişin yanında bulunan Detay(mavi buton) butonu ile görüntüleyebilirsiniz.
Siparişiniz Bitiş Tarihinden önce hazırlanmış ve sisteme yüklenmiş olabilir. Bitiş Tarihi maksimum olan süreyi göstermektedir.
MK Proje Bitiş Tarihinden sonra hazırlayıp sisteme yüklediği her sipariş için o hizmetin sayfasında belirtilen tazminat bedeli kadar bakiyeyi müşterinin hesabına bonus olarak yükler. Tazminat bedeli her geçen saat içindir.
Müşteri Onaylandı durumuna gelen bir siparişi iptal edemez. Fakat Ödeme Bekliyor durumundaki her siparişi anında iptal edebilir.