Bu süre "Teslimat Türü" "Kargo" olan ürünler için en geç kargoya verilme süresini, "Teslimat Türü" "Online Teslimat" olan ürünler için email, whatsapp veya sms ile teslim edilme süresini gösterir.

PLA (Polylactic Acid), mısır nişastası ve şeker kamışı gibi ürünlerden üretilen plastiktir. PLA plastiğinin üretiminde mısır nişastası ve şeker kamışı kullanıldığı için tamamen organiktir. PLA organik malzemelerden üretildiği için PLA filamentin insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.

Siparişlerinizde bulunan ürünlerin "Kargo/Teslimat Süreleri" ilgili siparişe ait tüm ödeme gerçekleştiği zaman başlar.

3D baskı ürünleri sizin siparişiniz üzerine basıldığı için iadesi söz konusu değildir. Online Teslimat olan dijital lisanlar tarafınıza iletildikten sonra deşifre olduğu için iade edilemezler.

3D baskı ürünlerinin kargoya verilmedin önceki paketleme aşamasında videosu çekilerek size iletilir. Bu yüzden kargodan teslim almadan önce paket içeriğinin zarar görüp görmediğini kontrol ediniz. Böyle bir durum varsa kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Böyle bir durumda hasar görmüş ürünü bize göndermenizi isteyeceğiz ve yeni ürünü ücretsiz olarak tekrar tarafınıza göndereceğiz. Bu gibi durumlarda "Kargo/Teslimat Süresi" ürünün detay sayfasında yazdığı süre kadar tekrar başlar.